| Heilinheilo a întrebat:

Buna fetelor, purtati tocuri si daca da, de la ce varsta si daca nu, preferati mai degraba tenisii colorati?

3 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

Buna.
Tocuri port doar la ochazii speciale.
Tenesii ii port pe afara, la scoala.

| Alexandra8989 a răspuns:

Pe la 16 ani am purtat tocuri dar la scoala nu iau tocuri. funda

| AshuraElric a răspuns:

Port ocazional...trebuie sa fie o ocazie superspecialawhistlingDe cand port? De ceva timp...anithinking Si da, prefer tenisii colorati pentru ca altfel este viata in eibig grinsi mi se par mult mai cool decat incaltamintea care te face sa pari mai inalt decat estilaughing