| Lorenuta2000 a întrebat:

fetelor. Termin a sasea si ies pe locul intai pe clasa ( toate mediile de 10). am de gand sa ma imbrac la premiere cu o rochie de vara pana deasupra genunchilor, cu bretele, neagra cu picatele albe si cu forma mica de sani. Imi vine ca turnata, dar habar n-am cu ce sa ma incalt! Acasa am o pereche de pantofi negri cu incheietoare si sandala albe cu o ditamai funda pe ele. Credeti ca as putea cumpara niste balerini negri? Nu sunt sigura ca voi gasi unii pe masura mea. Port masura 36, dar am piciorul cam subtire si n-am purtat in viata mea balerini.
am vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| aandraa000 a răspuns:

Poti sa iti iei balerini sau chiar o pereche de sandale frumoase! Funda?!

4 răspunsuri:
| Lorenuta2000 explică:

Va rog sa va grabiti, premierea e pe 20 si pot merge la cumparaturi doar in weekend, asa ca vreau raspunsuri pana vineri. Mersi anticipat.

| MariaIoana15 a răspuns:

Prin magazine. Leonardo, altele. Incearca si eu port tot 36 si acolo au toate numerele. Sau la deichmann. Bafta!

| Iftimoaia_Aura_1996 a răspuns:

Incearca sa gasesti. Am vazut eu prin Leonardo. Erau 35. Mama mea poarta 36 si nu prea i-au venit fiindca avea piciorul lat pentru ei. Noroc!

| alineea11 a răspuns:

Daca ai dori balerini ai putea da comanda la un magazin specializat de incaltamine cu oferte unde poti sati personalizezi incaltamintea