| soul1 a întrebat:

La anul nou vreau sa ma imbrac intr-o rochie neagra pantofi negri...si unghiile ce culoare sa mi le vopsesc? ^^ si parul sa mi-l indrept cu placa sau sa imi fac bucle?))

4 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Pai unghiile tot negre sau rosii ca rosu se potriveste foarte bine in combinatie cu negru! Ar fi mai fain sa ti.l faci cu placa si sa.l tapezi putin in varf ca sa iti stea ciufulit!

| XxXLoL1xXx a răspuns:

Poi negre daca tot te-ai imbracat la negru si parul e OKwinking

fundita plzzz

| Meludu a răspuns:

Eu cred ca unghiile are trebui sa ti le faci rosii iar parul bucle.big grin

| Iaela_Cucu_1972 a răspuns:

Super o rochie neagra! Rochie Erry Lawrence Black este poate una din cele mai frumoase rochii de seara ce o pot recomanda! Poti sa porti tocuri inalte si totodata sa te simti comoda si apreciata de cei de langa tine! Ohh, ca era sa uit... poti gasi aceasta rochie aici http://www.erry.ro/rochii/rochii-de-seara.html. Referitor la oja se poate aplica una rosie speciala dar mata, coafura functie de par lung ori scurt! Petrecerea poate sa inceapa!