| Alexandra301 a întrebat:

Buna Fetelor. Unde pot gasi si eu o imitatie de Louis Vuitton nu foarte scumpa? Multumesc :*

3 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Buna uite pe site-ul asta gasesti tot felul de accesorii LV :http://www.okazii.ro/cautare/Louis+Vuitton.html?autoc=write sper ca te-am ajutat.

P.S. nu sunt fata

| Pearl01 a răspuns:

Buna! Sunt diferite site-uri pe net, gen magazine online de cumparaturi, unde poti gasi aceste imitatii Louis Vuitton(stiu ca am cautat o data ceva sa-mi cumpar si am dat de niste site-uri unde am vazut diferite imitatii la preturi accesibile, scuze da nu-mi mai amintesc numele site-uri-lor). Scrie la google: magazine online sau imitatii louis vuitton si trebuie sa gasesti ceva. Insa mare grija! Unele site-uri pot fi fake, iar daca faci comanda s-ar putea sa dai banii si sa nu primesti ceea ce vrei. Cauta, uite-te bine si fa decizia corecta.

| catalina1121 a răspuns:

In dragon sau europa, daca esti din Bucuresti, sau chiar si in Idm, rahova.