| Nikol_9025 a întrebat:

Cam cat costa o geanta imitatie Louis Vuitton? Si de unde o pot kumpara

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

In idm, vreo 30-40 de lei

6 răspunsuri:
| cheapandchicshop a răspuns:

Buna,

Genti si Accesorii Designer gasesti la Cheap and Chic Shop. Preturi incepand cu 65 Ron. Transport Gratuit prin Curier Rapid.

Designeri: Prada, Gucci, Louis Vuitton, Dior, Fendi, DKNY, Guess, Yves Saint Laurent, Marc Jacobs si multi altii.

Mai multe detalii pe http://www.cheapandchicshop.com/......http?/

Va asteptam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce să creda lumea ca ești bogată?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti penibila sincer...eu mi-am luat una originala 700 d euro... mi-am strans bani de 4 ani si ies afara in piata vad 3 pitipoance cu falsuri.mai bine fa ceva util si daca nu iti permiti ceva nu iti lua falsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti urata!

| coopilluu a răspuns:

1000 de euro si nu glumesc... ca lucreaza mama la firma lui de facut gentzi

| ana83 a răspuns:

Cauta pe Okazii "geanta Louis Vuitton". Este 160ron.