| katrin7727 a întrebat:

Buna fetelor voiam sa va intreb daca voi cumparati produse avon sau aveti prietene care cumpara. Daca, da nu doriti sa fiti reprezentante? Pentru detalii despre ce inseamna asta, sau cu ce te ajuta astept mesaj pe privat

1 răspuns:
| DulcikScumpik11 a răspuns:

Buna! Eu zic sa fii reprezentanta, ei comenzi de la oameni si suni la AVON dai comanda. Cand iti aduce comanda ( postasul ti-o aduce ) in pachet, plic, iti da si ti un cadou. Depinde de comanda, mie, o data, mi-a dat :

2 rimeluri, o geanta frumoasa un ruj si un parfum. La a doa comanda dublu dar alte produse. Iti recomand sa te faci prezentatoare!