| BabyWL a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fetele care sunt reprezentante avon, sau chiar mai sus de reprezentante. La o comanda de 435.95 ron cu produse doar din brosura si fara niciunul in limita de stoc, cat ar trebui sa am discaunt-ul? Si v-as mai ruga daca vreti sa-mi lasati si mie id-ul vostru in mesaj, sa va mai intreb niste chestii legate de avon, va rog mult! Pusy!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce nu întrebi persoana care te-a înscris sau chiar să suni la relații cu clienții?
Ai reducere de 15%.
Pa, pa.