| pisica90 a întrebat:

Buna fetelor, vreau sa imi iau o bluza alba cropped de pe berskha, sunt transparente? Zic asta pentru ca am un bust destul de voluminos si nu stiu daca cele de pe berskha sunt cea mai potrivită alegere ca sa nu se vada prea tare sutienul

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sa inteleg ca doresti sa cumperi online? Sfatul meu e sa probezi in magazine.Hainele de la magazinele astea si asa sunt cu o marime mai mica, iar daca stii ca ai particularitati care nu corespund cu marimile (statura sau talie mica + bust voluminos etc) e recomandat sa probezi neaparat.Si da, pe net totul va parea foarte ok, dar in realitate iti dai seama ca materialul e stranaparent sau altfel decat in imagine si arata ca naiba. Am patit-o, asa ca eu nu mai comand vreodata de pe net. laughing In magazin nu ai cum sa te pacalesti.

| PresedintePiatra a răspuns:

Nu sunt opace

| andra777 a răspuns:

Buna! Eu am multe top uri albe de pe Bershka si nu am patit niciodata sa devina,, transparente,, cand le imbrac.In general au materiale bune din punctul asta de vedere.Eu te sfatuiesc sa le comanzi, sau mai bine sa le probezi direct in magazin