| NicollNikkyKv a întrebat:

Buna fetelor vreau sa stiu cu ce ar merge acest pulover http://www.thehut.com/......26982.html

merge si cu camasa? dar ce blugi? cu ugg merge?

FUNDA SI VOT :*

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Da merge si cu camasa sau tricou, dar depinde cat de lunga este si din ce material este facuta. Sa nu fie genul de camasa din bumbac, care sa stea dreapta. Sa fie ceva dintr-un material mai moale. Iti poti lua o camasa roz deschis, blugi gri sau albastri deschis si ugg-uri negre.

| jolidon12 a răspuns:

Iti poti lua niste blugi skinny deschisi la culoare cu UGGuri maro deschis sau negre.

| Nicole1234 a răspuns:

Depinde ce stil vrei sa abordezi. Poti sa creezi mai multe outfituri cu puloverul asta.
Eu as apela la un stil mai rock la care as adauga o geaca de piele neagra, niste ghete/bocanci cu tinte si eventual o pereche de blugi prespalati.
Merge si cu o camasa si cu o pereche de blugi skinny, ar fi foarte dragut.
Nu e genul de pulover care ar arata bine in combinatie cu ugg-uri, dar poti incerca.