| asasinkrid a întrebat:

vara asta ma duc la sala si as vrea sa stiu daca este bine sa iau proteine din prima zi.Si ce proteine mi-ati recomanda eu m-am gandit la: http://www.myprotein.com/......30943.html sau acestea http://nation-fitness.com/shop/17/desc/mypre.Acum stiu ca am spus mai demult ca nu am o situatie materiala foarte buna ci modesta dar macar daca iau ceva sa iau de calitate nu? Astept pareri.P.S am 15 (i fac pe 21 iunie) ani 58kg 1, 73m.

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Poti sa iei, dar cumpara ceva ce stiu sigur ca a dat rezultate la mine sau la altii, uita-te la Total Mass sau Pro Whey de la nutritech sau Animal Pack. Trebuie sa ai si un program bun de antrenament si in jur de 4 mese pe zi, si cand zic 4 mese nu inseamna sa bagi mancare ca spartul, mananci cat poti.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand să nu iei.

| Madalin01 a răspuns:

Nu lua proteine prietene, doar mananca. mananca cat poti duce insa nu chiar orice. mananca orez fiert cu pui, Carne, oua, bea lapte etc big grin nu da bani pe proteine

| Cătlin1234 a răspuns:

Te duci la sala sa faci mușchi? Daca da, poti folosi aplicația kilocalorii! Este foarte buna si te ajuta sa faci mușchi!