| XxRoyalxX a întrebat:

Buna fetelor! Vreau sa va intreb ceva: As vrea sa ma fac frumoasa stiti voi deasstea cu machiajuri, dar a veti vreun link al unui site cu pasi de machiere va rog mult :* FUNDA big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Robertttttttt a răspuns:

Buna nu-s fata dar iti pot oferi un link pentru asa ceva:D http://www.femeia.ro/......onist.html sper sa te ajute:D fate frumoasa fetito:X

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă vrei scrie pe youtube la secțiunea search „make up tutorials", vei găsi o mulțime de videoclipuri.
Baftă!

| cat212 a răspuns:

Cauta pe youtube tutoriale happy sunt destul de interesante. gasesti si pentru outfit si pentru coafura.

| XxRoyalxX explică:

happy okokokokok

| XxRoyalxX explică:

mihai multumesc dac anul iti pot da funda ca nu o vadhappy