| tynutzacristinutza a întrebat:

Buna fetelor, vreau sa va intreb daca a-ti cumparat extensii dp net si daca sunt bune, toata lumea lauda site`ul http://www.extensii-perfecte.ro/ ce parere aveti? Sunt buna s-au sunt fake? pup

2 răspunsuri:
| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Sunt cele mai bunehappyai incredere am si eu sunt intr-adevar perfecte

| allexxandrucka a răspuns:

Buna, nu intotdeuna site-urile care isi fac multa publicitate au si cea mai buna oferta de pe piata. De obicei, aceeasi marfa o poti gasi si altundeva la preturi mult mai mici. Daca vrei sa discutam mai multe ma gasesti pe idul de mess extensii4u