| Dollicious a întrebat:

Buna fetelorr! Voi care l-ati alege?;))
http://www.avon-shop.ro/brosura-avon/deodorant-femme-pi- 2358.html
sau body spray`Slip Into`
http://www.avon-shop.ro/......14_015.jpg
cine ma convinge funda

Răspuns Câştigător
| Deyutza1997 a răspuns:

Am si eu Slip Into si miroase foar bine, dar si JF miroase destul de bine. poti alege Slip Into... fundita pls:X

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când o să aibă calitate atunci am să-mi spun și eu părerea!
Nu sunt de invidiat aceste produse, sunt de duzină și bani aruncați aiurea!
Pa, pa.

| Ririru a răspuns:

Slip Into. E genial.

| Patricia a răspuns:

Slip Into miroase foarte bine
Little White dress miroase bine dar mai misto e Little Black dress

| annna a răspuns:

Slip Into...este f dragutlove strucklove struck

| pufosenieadorabila a răspuns:

Buna! eu cred ca Slip Into e mai bun din punctul meu de vedere pentru ca il am si eu si e bestial asta cred.
Sper ca te-am ajutat love struck

| LetyKaty a răspuns:

Slip into. pare mai convingator

| AnnaMarrieee a răspuns:

Slip Into day dreaming.

| ralukaserban96 a răspuns:

Eu ti-as zice sa iei body spray`Slip Into` deoarece il am si eu si miroase super tare.