| Paulla25 a întrebat:

Folosesc Garnier cu Rodie si Drojdie de bere si nu imi da volum si mai fac si matreata nu stiu ce sa mai folosesc.Ma gandeam la Panten.Va astept sugestiile.Funda.Multumesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca johnson baby

| FloriBla a răspuns:

Eu am folosit Pantene, ceva cu albastru, ce-i drept n-am m-ai facut matreata, insa se pleostea imediat si se ingrasa foarte repede. Insa, cineva mi-a recomandat de la farmacie, de la SensiBlu mai exact, un sampon. Se cheama Herbosophi si mie mi-a dat volum, parul se aseaza foarte bine si fara sa-l usuc sau sa-i fac altceva, nu fac matreata si nici nu se mai ingrasa atat de repede. Daca esti interesata, flaconul de 400 de ml costa 22 de lei.

| Oanamy a răspuns:

Buna, am avut si eu problema asta cu un brand foarte cunoscut. Ca sa scap de matreata am inceput sa folosesc Cien (se gaseste in LIDL). Eu una nu am incredere in sampoanele mult prea cunoscute big grin. Oricum cred ca efectul unui sampon depinde de la par la par si de la scalp la scalp. Bafta :*

| Paulla25 explică:

Chiar nu stiu ce sa mai folosesc sa mearga sad

| bebek8 a răspuns:

Buna ai incercat Head & Shoulders pentru volum, la mine a avut efect.