| Sori2222 a întrebat:

Buna guys, recent am inceput sa am o pasiune pentru make-up si chestii de genu ( unghii etc.), dar situatia financiara nu ma ajuta in momentu asta deloc sa cresc in domeniu asta si voiam sa intreb daca doneaza cineva machiaze sau produse de unghii( geluri pensule etc)

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Machiajul nu e ok sa fie donat asa random, fiind plin de bacterii dupa ce a intrat in contact cu pensulele care au intrat la randul lor in contact cu pielea diverselor persoane despre care nu stii nimic.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Buna, nu vei gasi aici pe nimeni sa iti doneze ceva, stiu asta din vasta experienta pe care o am pe aceasta platforma, indiferent ca este vorba despre produse de make up, elecronice uzate sau orice altceva, este totusi un site de anonimi si asa ne cam place sa ramanem happy
draga mea te sfatuiesc insa sa iti iei un job (daca nu ai deja) si astfel iti vei permite candva sa iti achizitionezi ce anume te intereseaza, nu o spun intr-un mod urat sau parintesc, ci doar amical!
succes pe viitor!

| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea ta este total nepotrivita pentru acest forum.
Fa pasiune pentru ceea ce-ti permiti, atunci cand iti permiti ca buget si mai ales ca varsta.
Focus la varsta asta pe carte si pe scoala, ca acolo ar trebui sa-ti canalizezi tot intersul la anii astia.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cum te promovezi? Instagram, treburi, ceva? Se pot gasi sponsori (la branduri ma refer, nu la altceva) si eventual si fotografi la inceput de cariera sau cu chef/timp si disponibilitate sa te ajute. Da un ping in privat si discutam. Timpul meu e extrem de limitat, iar momentan si resursele, dar in functie de zona tarii, poate te pot pune in legatura cu unul-altul care ar putea fi interesati/te-ar putea ajuta.

| Lupică27 a răspuns:

Acu toti vor sa fie oameni de afaceri pe burta goala laughing

| DavidMucegai1 a răspuns:

Trimite-mi adresa ca iti trimit o gramada de machiaje de firme si de calitate (noi in tipla). Voiam sa i le fac cadou la iubita mea dar s-a despartit de mine si nu am csf cu ele.☀️❤️❤️