| letitblue a întrebat:

hmm in legatura cu ceaiurile pentru slabit. mi-am luat, am terminat doua cutii, dupa ce am terminat priam cutie, NIMIC, nu am avut nici un efect laxativ, deloc! adoau cutie, fiind de la o firma diferita, la fel.NIMIC, nici un efect laxativ laughing ce sa fac? am incercat sa. amestec ceva mancare care sa imi provoace efect laxativ, si nimic! cat costa o cutie cu pastile laxative? laughing

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ce legatura are slabitul cu purgatia? De fapt tu esti constipata si vrei sa rezolvi aceasta problema, nu sa slabesti! Daca vrei sa scapi de constipatie si sa ai un ...scaun normal iti recomand ceaiul de albastrele! Ceaiurile pentru slabit te slabesc, ard grasimea de pe corp, nu altceva!
http://www.terapii-naturiste.com/plante/plante_medicinale/albastrele.htm

| clofu a răspuns:

hee hee ceaiuri pentru slabithee hee)rolling on the floor