| Andra_9758 a întrebat:

iarasi revin cu o intrebare. Mi se ingrasa parul foarte repede. Firul de par este foarte subtire si foarte moale. Acum ma spal o data l doua zile cu head & shoulders pentru par gras. Ati putea sa-mi recomandati ceva mai bun? Multimesc :*

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Ai putea sa incerci Syoss si Garnier(si samponul care il folosesti tu in prezent), sunt foarte bune! Am avut si eu parul gras dar s`a rezolvat!
Sper ca vei avea un par extraordinar!

| bfvhjcv a răspuns:

Buna.si eu Am Avut aceeasi problema, dar mi-a trecut cu un sampon cu urzica pentru parul gras de la Life Care. e foarte bun

| piticapitika a răspuns:

Masca de păr de la Kallos pentru păr gras este foarte bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sampon purifiant pentru. par gras de la Satinique-Amway. Face minuni pentru ca echilibreaza excesul de sebum.