| BolonitZze a întrebat:

Am firul de par foarte subtire, parul foarte rar ..pana la umeri de lung, mi se ingrasa destul de repede (doua zile).
Ce sampon imi recomandati?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Încearcă gama de la Gerovital plant, sunt destul de bunicele.
Te pup!

| Cosmin125100 a răspuns:

Http://www.romedic.ro/......e-sampoane

Uita-te aici poate iti e de folos.

| teomili a răspuns:

Incearca si samponul dar si balsamul elseve. SUnt foarte bune.

| BolonitZze explică (pentru teomili):

Care dintre ele?
Am folosit Elseve roz, dar imi cadea foarte mult par si am renuntat.Inca ceva..balsamul nu cred ca este bun pentru mine pentru ca am firul foarte subtire

| teomili a răspuns (pentru BolonitZze):

Eu am parul foarte subtire si folosesc balsam. elseve galben e cel mai bun.

| BolonitZze explică (pentru teomili):

Voi incerca. Mersi. happy

| teomili a răspuns (pentru BolonitZze):

Cu placere. Ma bucur sa ajut. sti cumva cum pot scapa de cosuri?

| Hermaniona a răspuns (pentru teomili):

La avon e acel corector care acopera cosurile si le si elimina

| teomili a răspuns (pentru Hermaniona):

Da