| Lorena18deea a întrebat:

Iarna asta se mai poarta UGG-urile?

7 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

O sa se mai poarte, sunt pe val doar de un an. Parerea mea este ca.fac picioarele butucanoase( deloc atractive ). Poate or fi la moda dar sunt atatea modele comode care arata mai bine. Daca totusi nu o sa se mai poarte fiindca apare altceva, atunci ar fi o ocazie sa le porti ( decat la moda si toata lumea imbracata la fel mai bine sa fi unicat cu ce te simti bine)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca se poarta, nu este necesara ideea de a urma ordinul dat prin mass media mascat sub contextul modei.

| ShadoWCrist a răspuns:

Eu,sincer nu cred ca ar trebui sa ne luam dupa cei care "fac" moda.
Ar trebui sa ne imbracam dupa cum ne place, oricand ar fi:acum sau peste 5 ani.

| Alexandr a răspuns:

S-au demodat-din punctul meu de vedere!

| dreamnow a răspuns:

Cred ca sunt deja demodate de peste un an. Nu cred ca o sa se mai poarte asa mult.

| dary01 a răspuns:

Cred ca se vor purta ghetele cu toc pe dinauntru cred happy

| Yvonnnee a răspuns:

Eu am vazut la Kenvelo UGG-uri, deci s-ar putea.