| aиdяaaa●• a întrebat:

Stiti daca uggs-urile se mai poarta si iarna aceasta?

Răspuns Câştigător
| chocolatemuffin a răspuns:

Eu una nu inteleg, sincer dc toti intrebati pe altii:'se mai poarta?' de parca daca nu se poarta nu le puteti purta ca 'nu-s la moda'. eu am de anul trecut si o sa le port si anul asta pentru ca imi plac.acuma tu faci ce vrei, eu zic ca se mai poarta, dar nu-s experta in moda sa stiu, desi imi plac mult haineletonguelaughing.

3 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Cica se poarta desi eu nu am!

| MANDY_2679 a răspuns:

Erau la moda in america acum 2-3 anilaughing la noi moda a ajuns de-abia anul trecutoh go on.banuiesc ca cei care au dat bani pe ele nu le vor lasa in dulapbatting eyelashes deci dabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poarta si iarna aceasta. Chiar s-a lansat o noua colectie de Ugg-s.