| andreaa0050 a întrebat:

ieri mi-a aparut un cos pe barbie si este foarte rosu, partea cea mai proasta este ca mi s-a umflat foarte tare si ma doare ingrozitor! ce solutii aveti?batting eyelashes vreau sa-mi treaca cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Hey! Inceraca de la Gerovital Plant - Crema sebo, reglatoare purificatoare - Stop Acnee. Este destul de eficienta! In cateva zile mie imi treceau astfel de cosuri cu ajutorul aceste creme. De obicei ma dadeam cu ea cand incepeu sa-mi apara, si parca cu timpul, cosul intra in piele, inapoi, si nu se mai vedea deloc, nici nu mai durea! :) O poti achizitiona de la orice farmacie, chiar si din supermarket/ market. Nu este foarte scumpa 20- 30-40 lei maxim. Uite un site: http://www.icosmetice.ro/......cnee.html. Sper ca ti-am fost de ajutor :-*! Funda? Bafta :-*

1 răspuns:
| Adina981 a răspuns:

Da-ti pe fata cu rosie. Este impotriva acneei si face foarte binewinking

Succes