| pinkdark a întrebat:

imi dati o idee cum sa ma imbrac luni la scoala?

Răspuns Câştigător
| Denisa a răspuns:

Iti zic cum ma voi imbraca eu: colanti negri, cizme joase negre, lungi peste genunchi, o camasa roz cu volane, o geanta maxi, o geaca de piele si probabil cercelusi roz.

5 răspunsuri:
| iulia_6002 a răspuns:

Pai poti sa iti iei jeansi strimti, o bluza(tricou) simplu si o geaca de piele si conversehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi nu mai aveti ce intrebari sa puneti? pe bune inbracate cum vrei si pune intrebari numai daca au o importanta.

| Brunette12BaBiys a răspuns:

Blugi mulati pe corp negri. o camasa sau tricou alb si o geaca din piele neagra misto sau daca nu O vesta mai groasa cu fel si fel de modeluri mistobig grin