| lacrima15 a întrebat:

Care stie ce culori se poarta mai mult in sezonul acesta? si dati-mi o idee cu ce sa ma imbrac luni la scoala!

Răspuns Câştigător
| angel69lover a răspuns:

N toamna si iarna 2012-2013 se continua, in mare parte, tendintele verii. Vom avea culori puternice, vesele, dar si nuante inchise sau neutre, astfel ca fiecare isi va putea alege sa poarte ceea ce simte ca se potriveste mai bine personalitatii sale sau ocaziei.
sfatul meu ca pe luni la scoala sa imbraci in uniforma ta galanta, si in picioare cizme de culoare inchisa dar stralucitoare

| AlexMrs a răspuns (pentru angel69lover):

Cum iti vine ba! laughing zici ca esti femeie!

1 răspuns: