| IoanaBravo a întrebat:

Imi doresc mult sa am parul lung pana incepe scoala. M-am decis sa-mi pun extensii de 50 de cm.Care e cea mai buna varianta? ca sa nu-mi distrug parul cand le dau jos.Am parul ondulat, de culoare blond murdar.As vrea sa-mi fac si niste suvite colorate albastru sau mov.Accept orice sfat sau idee de coafura. happy

2 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Parul blond este preferat pentru baieti lul; nu ai nevoie sa til colorezi. Doar daca adaugi o sovita neagra in fata
Regards,
Woozie_Triade@yahoo.com

| IoanaBravo explică:

@Woozie Nu mi-l vopsesc pe tot, doar 2 suvite din spate...