| Aaaaabbbbbaaaaa a întrebat:

Imi poate recomanda cineva magazine second hand din Bucuresti care sa aiba si haine de firma sau haine vintage?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Caută magazinele Monda, au foarte multe haine, se vând la km, sunt cele mai bune prețuri din București și majoritatea sunt de firma.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu am o recomandare de magazin dar te sfatuiesc sa mergi pe Youtube la Andreea Balaban. Ea mai cumpara de la SH si are cateva ponturi despre sfera aceasta si spune si despre magazine. Din cate stiu, se merge pe noroc ca sa gasesti astfel de piese.

| Violleta2022 a răspuns:

La magazinele Second Hand, toata marfa se aduce de afara, din donatiile strainilor si se revinde in magazinele online. Uneori, foarte rar, sunt printre donatii si haine de firma buna, si le poti gasi, doar daca iei fiecare lucruso in parte si te uiti la ele.
Cat despre "vintage" asta inseamna vechituri, iar magazinul second hand este un magazin de vechituri, de fapt.

| NicoleEazi a răspuns:

Andreea Balaban de pe Youtube, ea este inebunita dupa vintage stie si magazine online insa asta presupune sa te uiti la videourile ei pentru a afla detalii si are si clipuri cu vizitare de magazine si in cautare de chestii si mi se pare ca le spune denumirea lor