| PastilăBă a întrebat:

Buna!
imi puteti da niste ideei cum sa`mi fac parul` la scoala?
este cam pana la jumatatea spateluihee heesi drept:X
fundoii!:X

5 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Heii`! FRIZURI SIMPLE & COOL E dimineata, esti foarte adormita si f. grabita sa pleci la scoala.[ stiu cum e mi se intampla ]. Mai mult decat sa-ti treci peria prin par sau sa-ti prinzi parul in coada nu esti in stare. Recunoaste insa ca ti-ar placea sa-ti aranjezi parul intr-un styling simplu & cool, gata in 5 minute. Hmm daca ai undulator te sfatuiesc sa iti faci bucle.love struck si sa iti lasi bretonul pe mijlocul capilui cu doua aagrafe negre. hmm ce sa-ti mai zic esti norocoasa ca ai parul drept. poti sa il lasi si asa drept cum il ai sau sa ti-l prinzi intr-o coditza.pe o parte se poarta`batting eyelashes:* sau daca intr-adevar esti super obosita merge si un coc bine aranjatbatting eyelashes :* sper ca te-am ajutat` Sarbatori Fericite si Un An Now asa cum ti`l doresti! ai grija de tine pupic

| dydy1 a răspuns:

Ondulat sau este pe site-ul www.perfecte.ro cum s faci codite olandeze parca:d

| KriSt3n a răspuns:

Poi poti sa il prinzi intr. o coada si...[daca tot il ai mai lung] pentru a nu parea banal sa. l ondulezi dupa ce l.ai prins. da sa nu fie niste bucle f elegante...
Ai mai putea sa il lasi desprins...si sa. ti pun o coronita care sa se asorteze cu imbracamintea. Iti trebuie doar putina imaginatie...mai ales ca ai parul drept si este mult mai usor de coafat decat cel cret.

| Dragotta a răspuns:

Fa-ti codite 2 sau 3