| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti da niste idei? cu ce as putea accesoriza o rochita cu dungi finutze albe si negre?

3 răspunsuri:
| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Ai putea sa iti pui niste pantofi draguti, ori o poseta destul de mare, sau chiar o curea lata(toate acestea sa fie de preferinta de culoare rosie, pentru a-ti colora tinuta si a o face mai atragatoare). Iti poti pune un lantisor finut din argint, si niste cercei cu niste pietricele ce sa imite diamantele. Daca iti pui si cercei si lantisor, nu mai e nevoie sa-ti bui si bratare. Sper ca te-am ajuta. Te pup, si succes in a alege accesoriile perfecte!

| eu.;] a răspuns:

Ar arata bine:
pantofii cu toc simpli albi sau negru[daca porti tocuri ]
cercei mai rotunzi de culoare alb si negru
o bratara alba sau neagra
un lant din argint ar merge, sau de ce nu, unul alb din plastic[dar sa arate cat de cat bine]

sper ca iti sunt de folos.
imi dai fundita?:*:*

| Anonim21321 a răspuns:

Cu un lantisor finutz din argint sau de care ai numa sa fie alb si o bratara mai groasa.Nieste cercei tip perla ar fi perfecti. dar si aia tot albi.winking
Succes