| MagdaL a întrebat:

Buna!
Imi puteti da niste tratamente facute in casa care sa ma ajute sa scap de cearcane, va rog, dar sa fie incercate de voi. Am incercat si cu castravete si cartofi si cu plasturi speciali pentru cearcane dar fara folos.

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Se iau cateva scanduri si un placaj, scandurile se fixeaza in forma de dreptunghi si inauntru se pune placajul, se fixeaza placajul de scanduri si pe placaj se pune o saltea. Si te culci in el... Cel mai bun remediu pentru cearcane. Daca nu functioneaza ai nevoie de ajutor specializat, nu o s-o poti rezolva cu miere s frunze de nuc...
Sanatate!