| NadyPorahy a întrebat:

Bună! Îmi puteți recomanda câteva branduri de rujuri care sunt rezistente la transfer? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Maybelline Super Stay mi se pare cel mai rezistent din câte am încercat.

| Eireann a răspuns:

Cel msi usor e sa cumperi un lipstick sealer sau top coat. De exemplu Lipcote - Original Lipstick sealer sau Max Factor Lipfinity clear topcoat. Astea le aplici deasupra rujului si functioneaza foarte bine - nu numai impotriva transferului dar nici nu se intinde, plus pastreaza buzele hidratate.
Daca vrei o marca anume de ruj care rezista bine la transfer MAC Matte Lipstick.

| C._Madalin_Andrei_1999 a răspuns:

Farmasi

| AnaMariaN a răspuns:

Maybelline este top