| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati ceva rujuri mate rezistente la transfer?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Mie ăla mi se ia în câteva secunde fără să mănânc... efectiv era iarnă și aveam palton și îmi băgasem gura cum ar veni în palton să mă feresc de aerul rece și l-am găsit pe tot pe palton... nici cu rujuri la jumătate din prețul ălora n-am pățit așa ceva. Niște rahaturi, nu înțeleg de ce le laudă toți. de 5 ori l=am încercat, de 5 ori s-a luat aproape imediat, rămâneam cu jumătate de buze fără ruj într-o oră fără să mănânc sau să beau nimic.
anyway, pentru întrebare, eu am fost destul de mulțumită de stay matte ink de la maybelline, mai ales nuanța 70 mie-mi rezistă genial

6 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Cele de la Jeffrey Star sunt foarte bune, dar și scumpe. Pentru un raport calitate-preț excelent îți recomand rujurile Les Chocolats de la L"Oreal, mie mi-a rezistat pe buze 14 ore cel roșu.

| Rx5hnS a răspuns:

Imi plac lip stain-urile de la sephora. Nu sunt scumpe.

| Paula2018 a răspuns (pentru Adry05):

Asta l-am cumparat si eu... is tare curioasa de rezistenta lui

| Paula2018 a răspuns (pentru Adry05):

M-am indragostit de stay matte, aceeasi nuanta. Multumesc mult.

| Adry05 a răspuns (pentru Paula2018):

Cu drag, mă bucur că-ți plac. sunt niște rujuri foarte bune pentru prețul lor și e păcat să nu știe mai multă lume de ele.

| Adry05 a răspuns (pentru Rx5hnS):

Mie ăla mi se ia în câteva secunde fără să mănânc... efectiv era iarnă și aveam palton și îmi băgasem gura cum ar veni în palton să mă feresc de aerul rece și l-am găsit pe tot pe palton... nici cu rujuri la jumătate din prețul ălora n-am pățit așa ceva. Niște rahaturi, nu înțeleg de ce le laudă toți. de 5 ori l=am încercat, de 5 ori s-a luat aproape imediat, rămâneam cu jumătate de buze fără ruj într-o oră fără să mănânc sau să beau nimic.
anyway, pentru întrebare, eu am fost destul de mulțumită de stay matte ink de la maybelline, mai ales nuanța 70 mie-mi rezistă genial

| biancaebar a răspuns:

Tatouage Couture de la Yves Saint Laurent