| Peli75 a întrebat:

Bună! Îmi puteți recomanda niște site-uri de luat haine, parfumuri, accesorii pentru băieți? Să fie și la prețuri bune?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pe eMAG ai de toate, doar să cauți

| blairelovesmusic a răspuns:

Pentru haine: Cropp, Zalando, About you, Bershka, Stradivarius, Zara, Pull&Bear, H&M, C&A.
Pentru parfumuri: Notino, Sephora, Douglas.
Accesorii poti sa gasesti la site-urile cu haine mentionate mai sus. Spor la shopping!

| dragodana a răspuns:

Salut!
Dac ai un buget mai mic:
Pentru haine-Sinsay.
Pentru parfumuri-parfimo.ro.
Pentru accesorii-sunt destule site-uri pe net.Compara mai multe site-uri.

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Pentru parfumuri am eu un baiat dar trebuie sa va pregatiti le-a mai folosit el cateodata da nu le-a combinat niciodata nici el nu prea stie are vreo 30

| georgeul1337 a răspuns:

Pentru haine:
-Sportisimo
-Decathlon
-Footshop
-R-Gol
-11teamsports
Pentru parfumuri nu sunt foarte priceput, dar recomand sa iei de pe About You sau direct de pe site-ul original al brand-ului, gen direct de la VERSACE, JPG sau ce parfum vrei tu sa cumperi.
Daca nu vrei sa-ti iei haine de firma si orientezi spre haine simpe atunci arunca un ochi pe shein.