| lizzygrand a întrebat:

Imi puteti recomanda un site romanesc in care sa gasesc un tricou/ o bluza cu inscriptia "Plants are friends", in genul acesta http://d16ulbeaofq72e.cloudfront.net/......_24_pm.jpg sau alte articole asemanatoare?

1 răspuns:
| Lola05 a răspuns:

Heeei, dar nu e nevoie să cauți pe toate site-urile, poți să îți faci chiar tu așa o bluză! Din ce oraș ești? Dacă locuiești undeva într-un oraș mare caută un centru de copiere mai complex, unde fac și imprimări pe textile. Caută design-ul dorit pe net și cumpără-ți o bluză de bumbac de calitate, simplă, de culoare deschisă (alb, roz pal, bleu etc) pe care le vei cere să îți imprime desenul tău. Nici nu e foarte scump, în general au prețuri foarte bune.
Eu așa am făcut când am dorit ceva personalizat.
Dacă nu stai într-un oraș unde să existe un astfel de centru, roagă o rudă sau un prieten să se ocupe de asta sau dă comandă pe internet la un centru din Iași, București, Cluj etc.