| ZeePinkStar a întrebat:

Bunahappy Imi puteti spune cateva pareri legat de parfumul Lady Gaga Fame? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Este un parfum excelent, are un miros foarte placut. Rezista multa vreme si este special. Merita fiecare banut.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este un parfum fain, isi merita banii, deoarece are un miros splendid si persista mirosul mult timp.
Cu placere!
Te pup!

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Din ceea ce am citit, notele sunt urmatoarele: matraguna, orhidee, iasomie, sambac, miere, caisa, sofran si tamaie. Acest parfum are 2 lucruri care-l fac deosebit, primul este faptul ca nu exista o piramida a notelor ( cum se intampla in cazul majoritatii parfumurilor), ci este construit prin tehnologia "push-pull", prin care notele se intrepatrund si se evidentiaza una pe alta. Al doilea lucru interesant la acest parfum este faptul ca lichidul este de culoare neagra, insa odata pulverizat pe piele este ca orice alt parfum, transparent.
Este un parfum purtabil, de zi, feminin, chiar cam prea putin agresiv pe cat m-as fi asteptat avand in vedere imaginea promovata de Lady Gaga.
Sticla la fel, mi se pare interesanta, nu este una feminina, cu floricele, cum sunt de obicei sticlele parfumurilor pentru femei.