| Byyb a întrebat:

imi puteti spune ce culoare de oja este la moda si ce modele as putea incerca. Eu am unghii mici si chiar nu stiu.
cel mai bun raspuns primeste fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| borntotwerk a răspuns:

Buna,pai la moda sunt culorile deschise(rosu, roz, mov etc.)

8 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Incearca culoarea coral.

| Nimikdspus a răspuns:

Si eu vreau sa gasesc niste modele pentru unghii daca gasesti ceva trimite-mi msj :*:*:*eu am incercat asta si mi-a placut acum vreau sa incerc si altceva :-*:-*:-*:-* http://www.divahair.ro/......n_tendinte funda? ti-am rasp prima...:-D:-d

| MIA_9955 a răspuns:

Coari, si sa le decorezi cu flori mici albe! da bine si este finut

| Zuzzi a răspuns:

Roz,portocaliu,galben,verde,manichiura frantuzeasca...nu conteaza daca ai unghii mici.big grin

| Airinx3 a răspuns:

Ai putea incerca floricele din puncte sau stelute sau le poti face intr-o singura culoare si apoi sa scrii cate o litera pe fiecare unghie sau jumatate de unghie intr-o culoare si cealalta jumatate in alta si la intersectia dintre cele doua culori sa faci o stelutza...
Sau cel mai simplu iti poti pune unghii false.

| Catallina a răspuns:

Uite modele pentru unghiutele tale, le poti realiza acasa singura! http://catallinanails.blogspot.com/

| yuyu1310 a răspuns:

Albastru

| Marraaaa a răspuns:

Salut happy.Eu zic ca orice culoare e la moda acum poti incerca un albastru, mov, rosu, verde sau ceva mai inchis. Eu am o oja de la Rimmel London din colectia "I