| PaulLa_3183 a întrebat:

Imi puteti spune cum sa folosesc o stampiluta pentru unghii care arata cam asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:81&biw=1280&bih=705. Ms! Cea mai buna explicatie primeste fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Maria84 a răspuns:

Simplu, aplici oja pe model, dai cu razuitoarea intr-o parte si cureti stratul gros si apoi ramane oja doar pe modelul ales, iei stampila o pui pe modelul cu oja apoi oja se va lipi pe stampila si dupa o aplici pe unghie.

2 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Maria 84 are dreptatebig grin

| KaRioKa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=UtM5TIlj0tQ&feature=related poftim un tutorial sper sa-ti iasda bine. funda plsss