| вυттєяƒℓу a întrebat:

imi puteti spune si mie cateva magazine din iasi cu haine faine?

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Pai depinde ce fel de haine, preturi, etc.
Mergi in Iulius Mall, in Centrele comeriale din Carrefour, in special Felicia...

| stefaniaa116 a răspuns:

Buna,

Poti cumpara si online, e o varianta, asa nu ai haine care se gasesc in Iasi si le poti vedea la jumatate de oras :P

Uite un site cu hainute ieftine: www.misspretty.ro

| ioana_5584 a răspuns:

Eu de obicei cand imi cumpar haine sau alte accesorii merg peste tot. Iulius, Moldova, Carrefour, magazinele din piata unirii de pe Cuza Voda, Stefan, cateodata merg si in Siraj.sincer cam in fiecare magazin gasesc cate ceva care imi place dar nu tot timpulhappy