| Iuliaana a întrebat:

Unde pot gasi in Iasi ochelari stilul wayfarer? Imi puteti spune cateva magazine? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| daiana a răspuns:

Pai in orice magazin meli melo.
sau pe site-ul www.ochelari-de-soare.com/
dai in stranga la wayfarer. sper ca am fost de ajutor si ca voi primi fundita! :*

2 răspunsuri:
| daiana a răspuns:

Mi-am mai amintit ca la noi in oras sunt la Leonardo, incearca si tu acolo, poate gasesti, pretul este in general can 30 de lei.

| simona_1425 a răspuns:

In magazinele de optica - iti recomand optica Transparenta in Iasi. Am vazut mai multe forme si culori, ramele sunt de calitate superioara fata de cele din magazinele de accesorii si pot fi aplicate si lentile de vedere sau soare.