| Maymuthinka a întrebat:

Imi spuneti ve rog daca aveti vreo idee cu niste look-uri asemanatoare cu cele ale lui Rocky si CeCe?(shake it up)

Răspuns Câştigător
| Valentinaaarose a răspuns:

E chiar foarte simplu sa ai stilurile lor dar mai bine iti faci unul original pentru personalitatea ta,daca nu ia-ti niste blugi strech (negru co paiete argintii sau ate albe,albastru inchis cu strasuri deosebite)cu o bluza subtire iar peste o esarfasau o jacheta, un bolero sau ceva mai bufant) ori niste colanti(egari) peste pantaloni scurti de blugi, ori simplii ori cu brete peste o bluza multicolora si niste vratari mai ciudate mai multe pe o mana si un ceas extravagant dar nu in sensul de elegant...si o bentita sau ceva dar nu uita sa fi in culori foarte variate si nuantate chiar daca nu se asorteaza! SUCCES!

1 răspuns:
| candydream a răspuns:

Pai style fara reguli. Fara asortare de stiluri sau culori.Multe paiete, culori tari si strasuri.Accesorii interesante si multa imaginatie.