| LuLu a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta... As vrea si eu sa stiu de unde pot gasi haine cam acelasi stil pe care il poarta rocky si cece... Aveti vreo idee? Multumesc anticipat big grin!

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Uite cum ai putea sa arati ca cece si roxky : Poarta niste colanti luciosi negri cu o bluza lasata pe un umar cu niste sandale joase sau sneakersi si multe accesorii. Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

2 răspunsuri:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

LA magazinele:Zara,Bershka, c&a, Pull andBear.Stilul lui rocky si al lui cece este bazat pe colanti si stralucire. Poti sa folosesti accesorii de la Meli Melo

| TheLocaKid a răspuns:

La magazinele C&A, Takko Fashion, Zara, Bershka etc big grin funda?batting eyelashes