| sweetela a întrebat:

In curand e ziua unei prietene si as vrea sa ii cumpar un hanorac de la El Nino Bucati doar ca nu sunt sigura ca s-ar potrivi marimile. Ea poarta M, dar cum hanoracul e de baieti m-am gandit ca poate difera. Sau pot sa il iau M ca o sa ii fie si ei bun?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine ia-i S. Hanoracele oricum sunt largi asa ca o sa-i vina mai bine o marime mai mica.

| denisdobra10 a răspuns:

Parerea mea este sa ii iei S, pentru ca difera cu vreo 7-8cm in talie, circumferinta etc.

| Gifts a răspuns:

Paai, ar trebui sa-i iei cu o marime mai mica (s) caci, marimile difera. La barbati sunt mai mari, iar la femei, mai mici( ca de obicei).