| Raluca_Rallu_2001 a întrebat:

in curand este ziua prietenei mele

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si vrei sa o sarbatorim impreuna? Ca nu stiu ce vrei anume.

| BJK1903 a răspuns (pentru darrio2007):

Asta a fost fatalalaughing si acum mor de ras. Asteptam invitatia si biletul de tren pentru a ajunge la sarbatorita laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani.

| BJK1903 a răspuns:

Si din continuarea mesajului vrei sa intrebi ce cadou sa ii ei, nu? Deci poti sa ii ei un tricou, rochie, o bratara din argint. Astea am vazut ca se dau la ziua unei fete, sau bani daca nu stii ce cadou sa ii ei. Numai bine happy

| Raluca_Rallu_2001 explică:

Pff. nu s-a afisat totul. voiam sa intreb ce sa ii iau cadou. dar ceva mai original. chestii personalizate i.am mai luat

| BJK1903 a răspuns (pentru Raluca_Rallu_2001):

Am scrie eu mai sus, parfum, rochie, plouver, tricou sau sa ii dai bani daca nu stii ce sa ii ei. sau o bratara/lant de argint.

| Radu_Alice_1989 a răspuns:

Un parfum bun si ieftin de aici http://bit.ly/1dEPqJz