| Sookie12 a întrebat:

In urmatoara sambata,merg la o nunta, si as vrea sa imi cumpar o rochie..Eu stau in Oradea, am 13 ani,si as vrea sa imi sugertai un magazin din Oradea cu haine ieftine si de calitate, nu conteaza daca e secondhand sau online.
Multumesc, anticipat happy Dau funda la cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| diavolitadulce a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iei tu usor toate magazinele la rand si sigur vei gasi o rochie potrivita pentru tine la un pret accesibil. happy