| roxanad a întrebat:

Sambata merg la o nunta si as vrea sa imi ondulez putin parul ( la coafor ). Ar fi bine sa mi-l spal de acasa si sa merg cu el putin ud? ( ca acolo nu am timp sa stau mult... ). sau E bine si asa uscat?

Răspuns Câştigător
| Julyett a răspuns:

Cred ca mult mai bine ar fi sa te duci cu el uscat. Oricum daca trebuie sa fie ud, cu siguranta il va uda coafeza. Acum, decizia iti apartine.
Distractie placuta la nunta :*

3 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Spala`te, dar du`te cu parul uscat

| andreiandries a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mergi cu el uscat deoarece se onduleaza mai bine.dar alegerea e a ta.