| BunaaHaiPa a întrebat:

[intrebare pentru fete, dau funda!] Sunt boboaca si as vrea sa merg la Miss & Mister Boboc, iar luni sunt preselectiile si am emotii pentru ca nu stiu ce sa fac... cele care au fost in anii trecuti: ma puteti ajuta cu sfaturi, idei[despre probe]. Multumesc anticipat! >big grin

1 răspuns:
| terorista a răspuns:

Hei si eu sunt boboaca si m-am inscris la miss.Nu ai de ce sa iti faci griji.Sunt probe banale, de dans, defilat si talent unde poti face orice... daca vrei sa imi spui si mie intr-un mesaj in ce liceu esti!