| Eisa9999 a întrebat:

Joi dam un party pentru ca se termina anul scolar.Eu ma ocup de tabla.Problema e ca nu stiu ce sa desenez.Ma puteti ajuta cu niste imagini sau descrieri? Tema petreceri este Party In Paradise si sunt in clasa a 6.Si cum sa ma imbrac si sa mi prind parul?

Răspuns Câştigător
| Daiana_4041 a răspuns:

In primul rand scrie VACANTA PLACUTA IN PARADIS(daca tema este party in paradis)
si deseneaza paradisul asa cum ti-l imaginezi tu sub forma unei petreceri.In paradis poti sa pui toate lucrurile care iti plac tie si colegilor tai chiar daca n-au nimic in comun.Va iesi foarte interesent crede-ma.