| Loveisin a întrebat:

Buna!
La fata ovala ce breton se potriveste?

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

Ti se potriveste si bretonul drept si cel pe o parte. Daca ai fruntea mai lata atunci cu siguranta bretonul drept iti va veni traznet!
Fatei ovale i se potrivesc aproape toate tunsorile! Asa ca da-i drumul si schimba-ti look-ul!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu cred ca se potriveste un breton in partea stinga a fetei.

| mady_3152 a răspuns:

Daca ai fruntea mica nu ti se potriveste bretonul, dar daca ai fruntea lata si fata ovala te asigur ca iti va sta bine cu orice fel de breton, in special cu cel pe o parte:*

| xMortalDream a răspuns:

Cel intr-o partetongue