| anonim_4396 a întrebat:

Daca am fata ovala, ce fel de breton m-ar avantaja?

4 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Bretonul avatajeaza o fata rotunda... Dar daca tot doresti acet lucrul incearca sa-ti faci unul asimetric!
Bafta!

| Delia 75 a răspuns:

Fata ovala este bine proportionata si se considera ca fiind ideala, fara defecte care trebuie ascunse. Hairstilistii sunt de parere ca fetei ovale i se potriveste orice tip de breton, de la cel drept, paralel cu sprancenele, pana la cel scurt si asimetric. Asa ca, daca te bucuri de o astfel de forma a fetei, esti libera sa incerci orice varianta doresti.

| MADALINAAAA a răspuns:

Eu cred ca la fata ovala se potrivesc toate tipurile de breton... dar cel mai mult cel drept, clasic...acum depinde de tine... sper sa faci alegerea corecta... pupix

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu