| lolly a întrebat:

Buna la toti! Stiti cumva vreun site unde as putea comanda `haine` dupa o schita? Sa le dau eu modelul si ei sa mi-l faca? Si costul acestora. Va multumesc. Sper ca nu visez la acel site, sper sa existe.Sau daca se poate in oras la croitorii... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| midnight a răspuns:

Trebuie sa cautzi un site de croitorie,si sa-i contactezi prin e-mai(trebuie sa fie ceva scris acolo). le trimitzi schitza si ii poti sa-ti trimita comanda. da vezi ca tebuie sa-ti alegi materialu. nu le trimita adresa inainte sa-ti canfirme. daca nu se poate,atunci mergi la o croitorie si vorbeste cu croitoru.ii arati schitza si o sa-ti arate el materiale, iti spune cat costa si amin, e gata.

3 răspunsuri:
| AdinaELA a răspuns:

Astfel de site-uri ma indoiesc ca ar exista.Croitorii cu siguranta! Mergi si intreaba la croitoriile din orasul tau!

| lolly explică:

Va multumesc big grin

| lolly explică:

De aici pot comanda haine? Adica sa le spun ce model sa-mi faca, dupa un desen?