| Myforyou a întrebat:

Buna:* Lamaia este buna pentru cosuri?

Răspuns Câştigător
| fadnox a răspuns:

Http://vegis.ro/......27894.html
daca il folosesti zilnic si cum scrie pe prospect, ajuta

5 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Nu.

| fadnox a răspuns:

Incearca, domnule, niste benzina, si aprinde si-un chibrit...
nu ti le mai stoarce, ce e atat de greu? macar intreaba la o farmacie, e imposibil sa nu gasesti ceva

| Myforyou explică (pentru fadnox):

Crede-ma ca am întrebat si mi-am luat creme si degeabawinking

| fadnox a răspuns (pentru Myforyou):

Http://vegis.ro/......27894.html
daca il folosesti zilnic si cum scrie pe prospect, ajuta

| Mara78 a răspuns:

Daca vrei ceva bun cu adevarat foloseste tratamentul acesta de la Clearogen. la mine a avut rezultat http://li.ro/TXgD

| biencutza240 a răspuns:

Nu cred. Lamaia este un fruct foarte bun pentru raceala.Aici iti trebuie cateva lamai si niste miere. Atentie lamailor nu trebuie sa i se faca nici o modificare(cum ar fi sa le razuiti, sa le stoarce-ti, etc.). Sper ca te-am ajutat si te rog imi poti da funda?