| 1112 a întrebat:

M.am facut de curand reprezentanta oriflame. dar sunt putin in ceata. Dupa cate zile imi vine catalogul? Vine prin posta? Care e treaba cu discounturile? Ma puteti ajuta? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Primele cataloage sunt gratuite, apoi trebuie sa le platesti. Discounturile sunt infime pentru comenzile pe care trebuie sa le aduci, eu cred ca ai facut o alegere proasta. Parerea mea.

| Bondarel99 a răspuns:

Treaba cu discounturile:comanda minima e de 50 lei si ai 23% reducere. Daca ai o comanda mai mare de 250 lei ai 30% reducere si daca ai peste 500 lei vei avea 40% reducere.Catalogul o sa vina curand daca te-ai inscris recent.Stiu ca iti da vreo doua gratuit si daca vrei mai multe trebuie sa le platesti.
Eu nu sunt reprezentanta, dar a fost matusa mea si nu prea se merita...doar daca ai multe prietene si cunostinte care sa comande produse.

| thewomaninwhite a răspuns:

Da iti vine prin posta cam in 10 zile. o colega de-a mea este reprezentant si daca face comenzi foarte mari in jur de 10 milioane ramane cu 30 % cam asa o sa o intreb din nou ca sa fiu sigura